زمان مطالعه ۲ دقیقه

اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی ایران با حمایت سازیتو برگزار می‌شود

اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی ایران با حمایت سازیتو برگزار می‌شود

بازاریابی محتوایی یکی از مهمترین زیرشاخه‌های بازاریابی دیجیتال است که بر اساس آمار و ترندهای جهانی، تمرکز بر آن توسط برندهای برتر جهان به طور مستمر در حال افزایش است. خوشبختانه کسب‌وکارهای ایرانی نیز به اهمیت این موضوع تا حدود زیادی پی برده و سهم قابل توجهی از بودجه‌های بازاریابی خود را صرف انواع فعالیت‌های بازاریابی محتوایی می‌کنند. اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی در تلاش است تا با توجه به گستردگی این دانش نوپا و اهمیت آن، بستری کارامد برای توسعه‌ی آگاهی فعالان این عرصه و همچنین تقویت ارتباطات حرفه‌ای بین ایشان را فراهم آورد.

بازاریابی محتوایی یکی از مهمترین زیرشاخه‌های بازاریابی دیجیتال است که بر اساس آمار و ترندهای جهانی، تمرکز بر آن توسط برندهای برتر جهان به طور مستمر در حال افزایش است. خوشبختانه کسب‌وکارهای ایرانی نیز به اهمیت این موضوع تا حدود زیادی پی برده و سهم قابل توجهی از بودجه‌های بازاریابی خود را صرف انواع فعالیت‌های بازاریابی محتوایی می‌کنند. اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی در تلاش است تا با توجه به گستردگی این دانش نوپا و اهمیت آن، بستری کارامد برای توسعه‌ی آگاهی فعالان این عرصه و همچنین تقویت ارتباطات حرفه‌ای بین ایشان را فراهم آورد.

بزرگان بازاریابی محتوایی زیر یک سقف

اولین دوره از کنفرانس سالانه‌ی بازاریابی محتوایی ایران (CMConf)، اسفند سال جاری برگزار خواهد شد. این رویداد یک روزه با حضور سخنرانانی از شرکت‌های علی بابا، ایرانسل، اسنپ کیو، نویسش، ویرگول، کاله، همشهری داستان و وند دیزاین در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. محورهای چهارگانه‌ی این رویداد در ادامه آمده است:

محورهای کنفرانس

در این کنفرانس پنل تخصصی کسب‌وکارهای محتوامحور نیز با حضور مدیران ارشد شرکت‌های اخباررسمی، نی‌نی سایت، پیام‌رسان بله و فرانش اجرا برگزار خواهد شد.

چه کسانی مخاطب این رویداد هستند؟

محتوای این کنفرانس می‌تواند برای علاقه‌مندان به مباحث بازاریابی محتوایی و دیجیتال مارکتینگ، همچنین متخصصین این حوزه کارآمد باشد. اگر در کسب‌وکار خود با چالش‌های در حوزه‌ی محتوا مواجهید و بدنبال دستبابی به تجارب آزموده شده در بازار و فضای ایران هستید، این رویداد فرصت استفاده از تجارت متخصصین کارکشته‌ی بازاریابی محتوایی را فراهم کرده است. همچنین با توجه به حضور چند صدنفر از متخصصین این رشته فرصت کم‌نظیری برای شبکه‌سازی تخصصی و ایجاد روابط حرفه‌ای بشمار می‌آید.

تخفیف ویژه برای کاربران سازیتو

با توجه به حضور سازیتو به عنوان حامی معنوی در این کنفرانس، شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف Sazito20 از ۲۰ درصد تخفیف ویژه هنگام ثبت‌نام بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید امکان استفاده از این کد تخفیف تنها تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه خواهد بود. برای تهیه بلیط این رویداد به سایت کنفرانس و یا سامانه ایوند مراجعه کنید.